Zasady konkursu

Witamy na Mistrzostwach Jakości Obsługi!

To wyjątkowe wydarzenie, w którym o satysfakcję konsumentów rywalizują ze sobą najlepsze firmy w Polsce, uhonorowane tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi 2018.

To Ty decydujesz kto wygra mecz!

Oceniając firmy wpływasz na wyniki meczów. Firmy, które wykażą się najwyższą jakością obsługi i otrzymają więcej rekomendacji, wyjdą zwycięsko ze spotkań. Aby Twój głos miał większe znaczenie dla wyników, uwiarygodnij opinię podając swój e-mail. Dzięki temu zyskasz również szansę na nagrody: gotówkę oraz smartfony, tablety, zegarki, czytniki ebook, nawigacje i wiele innych!

Za każdą opinię możesz wygrać 100 zł i inne nagrody!

Im więcej opinii tym więcej szans na wygraną!

  1. W zależności od rodzaju dodanej opinii w każdym meczu możesz zdobyć od 1 do 5 punktów: 1 pkt. zdobędziesz za samą ocenę obu firm na gwiazdkach, lub: 3 pkt. jeśli ocenisz na gwiazdkach obie firmy i dodasz dla jednej z nich opinię tekstową, lub: 5 pkt. jeśli ocenisz na gwiazdkach obie firmy i dodasz dla obu firm opinie tekstowe.
  2. Wystarczy, że ocenisz i opiszesz jakość obsługi w obu firmach, a zdobędziesz maksymalną ilość punktów.
  3. Konkurs trwa od 14 czerwca do 19 lipca 2018r. i jest podzielony na 5 tygodniowych etapów. Zwycięzcy wyłaniani są w każdym tygodniu trwania zabawy.
  4. Co tydzień do wygrania 500zł oraz nagrody rzeczowe m.in. smartfony, tablety, zegarki, czytniki ebook, nawigacje i wiele innych!

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu i systemie nagradzania dostępne w Regulaminie.

Zasady Mistrzostw Jakości Obsługi

Mistrzostwa odbywają się w systemie grupowym i pucharowym. Podczas Gali Polskiego Programu Jakości Obsługi, w Międzynarodowym Dniu Konsumenta odbyło się uroczyste losowanie grup w Mistrzostwach.

Gala Polskiego Programu Jakości Obsługi

W każdej grupie firmy rozegrają ze sobą umowne mecze, a o ich wynikach zdecydują opinie konsumentów, zgłaszane na platformie mistrzostwa.jakoscobslugi.pl. Z każdej grupy wyjdą 2 firmy z najwyższymi wynikami i przejdą do fazy pucharowej.

Tabela MJO